חנות אונליין לקהילת היוצרות בישראל

ניתן למצוא אצלנו מגוון חומרי יצירה לעבודת יד, אומנות ופנאי. סרטים, פאנצ'ים, פרחים, נייר, דבקים, כלים, קישוטים ועוד. קניה מהנה :)

סל קניות 0

נעים להכיר, צוות ה - DT שלנו

 אנו שמחים להציג בפניכם את צוות העיצוב שלנו, יוצרות ישראליות, מוכשרות שברגע שמניחים בפניהן חומרים וצבעים, מיד נוצרים קסמים מופלאים 

תמי ויינסברג

 תמי וינדסברג

אני תמי, יוצרת במילים ובחומרים אחרים, חוקיים ברובם , גרה בקריות עם גבר ושלושה חתולים, אחד מהם חובב סקראפ (רמז: זה לא הגבר).
אני מתרגשת מיצירתיות על כל היבטיה, מתכננת מתישהו ללמוד "ברצינות" ובינתיים נהנית מעיצוב עם קריצה ומשילוב של כתום ופוקסיה. יוצרת בעיקר בנייר – כרטיסים, מיני אלבומים ופרויקטים אחרים, עם העדפה בולטת לפריטים שימושיים ולכאלה שדורשים הרבה יותר הבנה מתמטית משיש לי... חוץ מזה עוסקת בכתיבה, עריכה ועוד 32 תחומים אחרים, מדריכה סדנאות יצירה בתדירות לא מחייבת, ומתחזקת בלוג בחוסר עקביות מביך. והכי חשוב, במה שנוגע ליצירה, אני תמיד שמחה לתת עצה ולקבל ביקורת. או להיפך

הבלוג של תמי הוא שם דבר בתחום, אם לא יצא לכן להכיר אתן חייבות, אבל ממש חייבות לקפוץ לביקור! לא תתאכזבו, מילה שלי. 

דינה והב

 היי, אני דינה. 
נשואה לליאור ואמא לכרמי ואיתם. אוהבת מאוד מרחבים, טיולים בחוץ. נהנית לזהות את היופי בפרטים הקטנים, ויחד עם זאת מעדיפה פעמים רבות להשאר ספונה בשקט בחדר הקטן וליצור. במקצועי אני אגרונומית ( כן כן יש כזה דבר… למדתי מדעי הצמח) מכאן מובנת המשיכה שלי לטבע ולצמחים. בשביל הנשמה אני יוצרת, בכל זמן שרק אפשר, במגוון חומרים החל מתפירה בבד וכלה בשיפוץ רהיטים ובאמצע במלא הכובד יוצרת בנייר (סקראפ). כאשר אני בחוץ אני בדרך כלל מלווה במצלמה שלי מצלמת אנשים יקרים ונופים, דרך המצלמה אני מתמקדת ומגלה טקסטורות, צבע ומנציחה חיוך, מבט ובגד יפה. אין דבר שיותר חביב עלי מלעצב סביב תמונות שצילמתי. בעיניי זה השילוב של כל העולמות ואהבות. ואם הילדים שלי בפנים אז בכלל. 

אתן מוזמנות לקפוץ לבלוג המקסים של דינה להתרשמות מעבודותיה המיוחדות.